آموزش طراحی سایت از مبتدی تا حرفه ای

آموزش طراحی سایت از مبتدی تا حرفه ای

با سلام خدمت شما کاربران عزیز آموزش طراحی سایت شیرازلرن.

افراد به چند دلیل می خواهند طراحی سایت را بیاموزند:

1- علاقه مند به کسب و کار اینترنتی هستند و می خواهند کسب و کار اینترنتی برای خود راه اندازی نمایند.

2- افراد می خواهند طراحی سایت را بیاموزند تا به عنوان طراح سایت فعالیت نمایند و از این راه کسب درآمد نمایند.

3- افرادی که دوست دارند یک سایت داشته باشند و مطالبی را درآن قرار دهند و به دنبال کسب درآمد نیستند.

در این 3 گروه ، افرادی که می خواهند طراح سایت شوند و در یک شرکت فعالیت نمایند و طراحی سایت را انجام دهند کار سخت تری در پیش دارند.

2 گروه دیگر می توانند کسب و کار یا سایت خود را راه اندازی نمایند و کم کم تجربه خود را افزایش دهند چون در چند ماه اول ، معمولا سایت بازدید زیادی ندارد.

پیشنهاد می کنم در ابتدای راه اندازی سایت ، سعی کنید بیشتر روی سئو متمرکز شوید و تبلیغات زیادی نکنید. چون معمولا سایت ها در هنگام راه اندازی مشکلاتی دارند که شاید طراح سایت متوجه این مسئله نشود.

یکی از مشکلاتی که طراح سایت متوجه آن نمی شود کش شدن بعضی صفحات سایت می باشد یعنی صفحه در مرورگر ما ذخیره شده و هنگام لود صفحه آن صفحه کش شده را به ما نمایش می دهد و اگر آن صفحه مشکلی داشته باشد ما متوجه ان نمی شویم.

پیشنهاد می کنم هر از مدتی با موبایل یا دستگاه های دیگر (غیر از کامپیوتر خودتان) وارد سایت شوید و سایت را چک کنید.

مثلا اگر دیدید فروش شما کم شده یا اصلا فروش ندارید حتما سایت را چک کنید. متاسفانه کاربران ، اگر سایتی دچار مشکل شده باشد شما را آگاه نمی کنند . خرید نمی کنند و از سایت شما خارج می شوند . پس خودتان باید سایت را حداقل هفته ای یکبار کامل چک نمایید.

بعضی از افراد آموزش طراحی سایت را از یک سایت یا آموزشگاه می بینند و سریع می خواهند جذب بازار کار شوند و در شرکتی استخدام شوند. پیشنهاد می کنم پس از آموزش طراحی سایت ، حتما سایتی طراحی نمایید و کسب و کار خود را راه اندازی نمایید تا هم کسب و کار شما برایتان درآمدزا باشد و هم سایت را به عنوان نمونه کار به شرکت تحویل دهید.

بدون داشتن تجربه لازم ، کسی شما را استخدام نمی کند.

در شیرازلرن ، ما افراد به دو گروه تقسیم می کنیم : کسانی که می خواهند کسب و کار خود را راه اندازی نمایند و کسانی که می خواهند به عنوان طراح سایت فعالیت نمایند.

گروه اول را مجبور می کنیم در 3 ماه اول حتما سایت خود را راه اندازی نمایند چون هر چه سایت قدیمی تر باشد روی سئو هم اثر می گذارند. فرد تجربه اش بیشتر می شود. فرد مجبور است روی سئو کار کند تا در صفحات اول گوگل دیده شود . فرد سایت خود را در گوگل وبمسترتولز و گوگل آنالیز معرفی می کند تا هم در سئو بالا بیاید و هم بتواند آمار سایت خود را ببیند. اینها به تجربه فرد افزوده می شود . فردی که سایت خود را اپلود نمی کند خیلی از مسائل را متوجه نمی شود. طریقه آپلود سایت را یاد می گیرد و همزمان با آموزش طراحی سایت ، سایت خود را نیز ارتقا می دهد.

گروه دوم کسانی هستند که می خواهند طراح سایت شوند. این افراد کار سختی در پیش دارند. پیشنهادی که به این افراد می شود این است که :

1- آموزش طراحی سایت را بصورت حرفه ای بیاموزند.

2- کسب و کار اینترنتی برای خود را راه اندازی نمایند.

3- روی سئو کار کنند .

4- روی مباحث امنیتی سایت کار کنند.

5- این افراد باید حداقل 10 قالب سایت زیبا و ریسپانسیو را طراحی نمایند و روی دستگاه های مختلف کامپیوتر – تبلت – موبایل امتحان نمایند .

6- باید ببینند شرکتی که می خواهند استخدام شوند به چه چیزی نیاز دارند . مثلا یک شرکت سایت خود را بر اساس MVC طراحی کرده است. شما باید حتما یک فریمورک php را کار کنید تا بتوانید با دیگر کارکنان شرکت روی سایت کار کنید.

7- معمولا سایت های بزرگ مانند دیجی کالا – تخفیفان و غیره بصورت تیمی سایت را طراحی میکنند.

8- در شیرازلرن ، هر روز مباحث زیادی در مورد آموزش طراحی سایت افزوده می شود تا اگر افرادی بخواهند طراحی سایت را حرفه ای بیاموزند و جذب شرکت های بزرگ شوند بتوانند از این آموزش ها استفاده نمایند.

9- در حین آموزش طراحی سایت ، ما روش های جستجوی حرفه ای را به هنرجویان خود آموزش می دهیم . هنرجو باید بتواند اگر در جایی به مشکل برخورد به راحتی از منابع خارجی استفاده نماید. ما سعی خواهیم کرد تا آنجا که بتوانیم منابع زیادی را در شیرازلرن قرار دهیم اما برنامه نویسی هر روز در حال گسترش است و شما باید بتوانید جستجوگر خوبی باشید.

10- نکته مهم دیگر این است که یک طراح سایت باید خلاق باشد. چه در زمینه طراحی سایت و چه در زمینه کسب و کار. هر چه شما برای شرکت فعال تر باشید مطمئن باشید درآمد بهتری خواهید داشت.

اموزش طراحی سایت شیرازلرن از مبتدی تا حرفه ای می باشد. یعنی حتی افرادی که هیچ آگاهی با مبحث طراحی سایت یا زبان های برنامه نویسی ندارند می توانند از دوره های شیرازلرن استفاده نمایند.

طراحی سایت تیم ثروتساز عضویت طلایی محصولات آموزشی