دانلود رایگان آموزش کامپیوتر و برنامه نویسی

آموزش طراحی سایت با کدنویسی یا بدون کدنویسی

آموزش طراحی سایت با کدنویسی یا بدون کدنویسی

اگر می خواهید به صورت حرفه ای وارد طراحی سایت و کسب و کار اینترنتی شوید حتما طراحی سایت را با کدنویسی یاد بگیرید. طراحی سایت با وردپرس یا جوملا بد نیست اما اگر شما با مباحث HTML,CSS,JQUERY,PHP,MYSQL آشنا باشید.

تمامی افرادی که بدون آشنایی با مباحث ذکر شده طراحی سایت را انجام می دهند بی شک به مشکل برمی خورند.

برایتان مثال می آورم : افرادی با ما تماس می گیرند که با وردپرس یا جوملا سایت طراحی کرده اند و با کدنویسی و مباحث HTML,CSS,JQUERY,PHP,MYSQL آشنایی ندارند و سایت شان به مشکل برخورده و نمی توانند آنرا تصحیح کنند. یا اینکه وردپرس را بروزرسانی کرده اند و قالب سایت بهم ریخته و نمی دانند چه کاری انجام دهند .

شاید برای یک سایت آماتور که درآمدی ندارد این مسائل مهم نباشد اما برای افرادی که سایت را با هزینه های تبلیغاتی زیادی به درآمد رسیده اند این مسئله بسیار مهم است. معمولا افرادی به هنرجویان ما می گویند که چرا با کدنویسی طراحی سایت را انجام می دهید ما را ببین یک قالب و چند افزونه آماده خریده ایم و سایت طراحی کرده ایم و هنرجو بدون توجه به اینکه این فرد یک آماتور است و درامد خاصی هم ندارد تحت تاثیر قرار می گیرد.

با پکیج آموزش طراحی سایت شیرازلرن یک فرد بدون هیچ آگاهی از برنامه نویسی می تواند در 2 ماه یک سایت را با کدنویسی طراحی کند و همچنین می تواند در چند روز وردپرس یا جوملا را هم بیاموزد.

طراحی سایت با کدنویسی برای ما که 2 الی 3 سال وقت گذاشتیم تا طراحی سای را بیاموزیم سخت بود نه برای هنرجویی که با 5 ساعت کار و آموزش می تواند سایت را با کدنویسی طراحی کند.

فردی که با کدنویسی طراحی سایت را بیاموزد و مباحث پیشرفته ای مانند فریمورک های PHP مانند لاراول و غیره را بیاموزد براحتی می تواند از چند راه کسب درآمد کند.

کسب درآمد طراح سایت حرفه ای :

اگر طراحی سایت را به صورت حرفه ای با کدنویسی بیاموزید می توانید از چندین راه کسب درآمد کنید:

1- ایده هایی را پیاده سازی نمایید که افراد آماتور قادر به پیاده سازی آن نیستند.بسیاری از افراد از طریق کسب و کار اینترنتی درآمد عالی دارند.

2- می توانید در شرکت های طراحی سایت استخدام شوید.

3- می توانید در سایت های بزرگ مثل دیجی کالا ، نت برگ ، تخفیفان ، آپارات و غیره استخدام شوید و درآمد عالی داشته باشید.

4- با چند سال تجربه براحتی می توانید شرکت طراحی سایت داشته باشید و سایت های حرفه ای با هزینه بالا طراحی نمایید.

5- مشاوره به افراد مختلف و کسب و کارها

درآمد افراد آماتور و حرفه ای قابل مقایسه نیست.

چگونه سایت را به درآمدزایی برسانم؟

زمانی که سایت به درآمدزایی می رسد که ابتدا یک سایت حرفه ای طراحی کنید . تبلیغات مناسبی داشته باشید . محتوا یا محصول مناسبی داشته باشید که مورد نیاز مردم باشد. پشتیبانی مناسبی داشته باشید.

توصیه می کنیم به جای اینکه به پول فکر کنید به بدست آوردن تجربه فکرکنید. تجربه با خود پول و درآمد به همراه خواهد آورد.

سعی کنید ابتدا طراحی سایت را حرفه ای بیاموزید و تا 2 سال اول هم سایت خود را ارتقا دهید . هم از آموزش های پیشرفته تر استفاده نمایید.

پس از اینکه پکیج طلایی را تمام کردید سایت خود را طراحی نمایید و آپلود کنید. مهم نیست چه ایده ای دارید سعی کنید ابتدا تجربه کسب کنید. هر چه عمر دامین (دامنه سایت ) شما زیادتر شود در سئو اثر مثبتی خواهد داشت.

مطالب و محتوای خود را با اصول سئو در سایت قرار دهید.

نکته مهم :

اگر اصولی کار کنید . هم سایت شما به درآمد می رسد و هم سایت هر چه درآمدش بیشتر می شود قیمت ان افزایش پیدا می کند.

قیمت سایت شما چند ؟

مثلا سایتی که درآمد 5 میلیونی دارد می توان آن را 200 میلیون تومان قیمت گذاری کرد. مطمئن باشید صاحب سایت هیچ وقت حاضر نمی شود حتی ان را با 200 میلیون تومان بفروشد.

شاید رسیدن به درآمد از طریق سایت در ابتدا مشکل باشد اما زمانی که سایت به درآمد رسید می تواند زندگی شما را متحول کند.

به این خاطر ما دائما تاکید می کنیم سعی کنید تجربه کسب کنید. پس از آپلود سایت با مسائل مختلفی آشنا خواهید شد.

منبع : شیرازلرن

تگ ها : طراحی سایت آموزش طراحی سایت
تاپ سایت 98
عضویت طلایی
محصولات آموزشی