دانلود رایگان آموزش کامپیوتر و برنامه نویسی

استارتاپ های موفق ایرانی

استارتاپ های موفق ایرانی

دیجی کالا :

دیجی کالا یکی از استارتاپ های موفق ایرانی است که حدود 10 سال از فعالیت این سایت می گذرد.دیجی کالا یک فروشگاه اینترنتی است که ابتدا با فروش موبایل ، کامپیوتر و دستگاه های دیجیتالی شروع کرد و امروز می بینید که در بسیاری حوزه ها فعال است.

استارتاپ های موفق ایرانی

بامیلو :

بامیلو یکی از استارتاپ های موفق ایرانی است. بامیلو یک فروشگاه اینترنتی است که می توان آن را یک رقیب جدی برای دیجی کالا معرفی کرد. بامیلو در زمینه های مختلف فعالیت می کند و محصولات متعددی را بفروش می رساند.

آپارات :

آپارات یکی از استارتاپ های موفق ایرانی است که در زمینه اشتراک ویدئو فعالیت می کند . یکی از دلایل موفقیت آپارت را می توان فیلتر بودن یوتیوب داسنت . اما نباید از حق بگذریم آپارات یکی از سایت های قدرتمند ایرانی است که دارای مدیریت بی نظیری میباشد. مدیریت سایتی مانند آپارت به دلایل مختلف ، کار آسانی نیست.

استارتاپ های موفق ایرانی

تخفیفان :

تخفیفان یکی از استارتاپ های موفق ایرانی می باشد. این سایت در زمینه تخفیف گروهی فعالیت می کند. تخفیفان در مدتی کوتاه و با مدیریتی قوی توانست به درآمدی عالی برسد و یکی از استارتاپ های موفق ایرانی میباشد. هم اکنون تعداد زیادی در این سایت مشغول به کار میباشند.

استارتاپ های موفق ایرانی

نت برگ :

نت برگ یکی از استارتاپ های موفق ایرانی می باشد. این سایت در زمینه تخفیف گروهی فعالیت می کند. این سایت یکی از رقبای جدی تخفیفان میباشد و در مدتی کوتاه توانست به موفقیتی بزرگ دست پیدا کند. نت برگ هم اکنون یکی از سایت ها و استارتاپ های ی موفق ایرانی می باشد.

استارتاپ های موفق ایرانی

دیوار :

دیوار یکی از استارتاپ های موفق ایرانی می باشد. دیوار یکی از سایت های نیازمندی ایران میباشد که می توان آن را موفق ترین سایت در این حوزه معرفی کرد.دیوار را می توان یکی از استارتاپ های موفق ایرانی دانست که توانست به موفقیتی بزرگ دست پیدا کند.

استارتاپ های موفق ایرانی

بازار :

بازار یکی از استارتاپ های موفق ایرانی می باشد. این سایت را همه در ایران می شناسند و یکی از سایت های پولساز ایرانی میباشد. درآمد این سایت بی نظیر است . این سایت در زمینه فروش اپلیکیشن موبایل فعالیت می کند.

مامان پز :

استارتاپ مامان پز یکی از استارتاپ های موفق ایرانی می باشد . مامان پز یک سایت سفارش غذاست ولی در واقع یک رستوران و یا تهیه غذا نیست که در نقطه ای خاص شهر حضور داشته باشد بلکه مجموعه مادرانی هستند که در چند گوشه شهر شلوغ و پرترافیک تهران برای مشتریان سایت مامان پز در خانه هایشان غذای خانگی می پزند.

ای نتورک :

ای نتورک یکی از استارتاپ های موفق ایرانی می باشد . ای نتورک یک استارتاپ تبلیغاتی است که در زمینه تبلیغات در سطح اینترنت فعالیت می کند. این استارتاپ توانسته است به درآمد عالی برسد و یکی از سایت های موفق ایرانی میباشد.

در آینده به معرفی استارتاپ های موفق ایرانی دیگر خواهیم پرداخت .

ادامه دارد...

تاپ سایت 98
عضویت طلایی
محصولات آموزشی