دانلود رایگان آموزش کامپیوتر و برنامه نویسی

قرار گرفتن در صفحه اول گوگل

قرار گرفتن در صفحه اول گوگل

برای قرار گرفتن در صفحه اول گوگل باید موارد زیادی را رعایت فرمایید. در پکیج آموزش سئو شیرازلرن بصورت پروژه محور به شما توضیح داده ایم که باید چگونه سایت را برای موتورهای جستجو بهینه سازی نمایید. پیشنهاد می شود حتما پکیج آموزش سئو شیرازلرن را خریداری نمایید و طبق آموزش عمل نمایید تا براحتی به صدر جدول گوگل بروید.

برای قرارگیری در صفحات اول گوگل پس از آپلود سایت باید چندین کار انجام دهید. با گوگل وبمستر و گوگل انالیز آشنا شوید و از اطلاعات ارزشمندی که گوگل در اختیار شما قرار می دهد استفاده نمایید.

1- سئو کاری زمان بر است.

فکر نکنید سایت خود را راه اندازی میکنید و در کمتر از یک ماه در صفحات اول گوگل دیده می شوید. شما می بایست قواعد زیادی را رعایت کنید تا گوگل به شما احترام بگذارد و شما را در صفحات اول خود جای دهد.

2- محتوای سایت را افزایش دهید.

هر چه سایت محتوای بیشتری داشته باشد سایت ارزش بیشتری دارد. محتوا را به صورت اختصاصی ایجاد کنید یعنی خود محتوا را تولید کنید.

3- در یک زمینه فعالیت کنید.

زمینه فعالیت سایت مشخص باشد. سعی کنید تکلیف خود را بدانید و در یک موضوع مشخص فعالیت نمایید. وقتی در یک زمینه خاص فعالیت می کنید مطمئنا محتوای بیشتری قرار می دهید و حتی کاربر نیز این سایت را دوست خواهد داشت. سایت های تخصصی کاربران خاص خود را دارد . فقط بازدید زیاد برای سایت مفید نیست. شما از کاربران اختصاصی می توانید درآمد بیشتری کسب نمایید. چون می دانید کاربران چه چیز می خواهند و به چه دلیل وارد سایت شما می شوند.

4- کلمات کلیدی

از کلمات کلیدی مناسب استفاده نمایید که مربوط به فعالیت سایت و تخصص شما باشد. کمی دقت کنید.

5- استفاده از تگ title

از تگ title که در قسمت head صفحه می باشد نهایت استفاده را نمایید.عناوین و مطالبی که در آن قرار می دهید بسیار مهم و در بحث سئو اثرگذار است.

6- استفاده از متاها

متاها که در قسمت head تعریف می شوند مخصوصا متای keywords , descriptionو غیره . با اینکه گفته می شود که متای keywords دیگر کاربردی نیست اما نوشتن این متا را به شما توصیه می کنم. (شما بنویسید ضرر ندارد). در مورد متاها بعدا مقاله ای خواهم آورد.

7- گوگل را فریب ندهید

گوگل بسیار هوشمند است پس سعی نکنید آن را دور بزنید .

8- همیشه آپدیت باشید

گوگل دائما الگوریتم خود را عوض می کند. پس هر از چند ماهی وقت بگذارید و کمی تحقیق کنید. سعی کنید از منابع اصلی برای تحقیق بیشتر استفاده کنید.

9- زمینه فعالیت سایت مهم است

بسیار مهم است که زمینه فعالیت سایت شما چیسیت. چون گوگل به سایت های قدیمی تر اهمیت بیشتری می دهد. بجز اینکه شما بسیار فعال باشید سایت را دائما بروز کنید مطالب بیشتری بگذارید. قواعد سئو و الگوریتم های گوگل را بیشتر رعایت نمایید .

10- قدمت سایت ارزش است

گوگل به سایت های قدیمی تر اهمیت بیشتری می دهد. چرا؟ چون که می داند این سایت ها ، هدف دارند که چندین سال است که فعالیت می کنند. مانند فروشنده ای که به بعضی مشتریان خاص احترام بیشتری می گذارد. پس شما هم با اهمیت دادن به سایت خود ، سایت را محبوب کنید.

11- شبکه های اجتماعی

از شبکه های اجتماعی حتما استفاده نمایید و سعی کنید فعال باشید.

12- لینک دادن و گرفتن از سایت ها

اگر لینک سایت خود را در سایت های دیگر( چه رایگان چه پولی ) قرار می دهید سعی کنید در زمینه تخصصی شما باشد.

در آینده موارد بیشتری رو در سایت قرار می دم.

موفق باشید.

منبع : شیرازلرن

تگ ها : سئو seo
تاپ سایت 98
عضویت طلایی
محصولات آموزشی