دانلود رایگان آموزش کامپیوتر و برنامه نویسی

موفقیت در کسب و کار اینترنتی

موفقیت در کسب و کار اینترنتی

داشتن یک ایده خوب :

برای هر کسب و کار اینترنتی داشتن یک ایده خوب ، مهم ترین بخش کار است. ایده یعنی پیدا کردن یک مشکل و حل ان .

در هر شغل و کسب و کاری که هستید می توانید کسب و کار خود را از طریق اینترنت رونق دهید.

مزیت داشتن یک سایت ، این است که می توانید کسب و کار خود را با کمترین هزینه به همه افراد جامعه معرفی نمایید. همان طور که می دانید تبلیغات برای رونق کسب و کار بسیار هزینه بر و زمان بر است. با تبلیغات در اینترنت می توانید براحتی کسب و کار خود را رونق دهید.

پیاده سازی ایده :

به نظر بنده از ایده مهم تر ، پیاده سازی ایده می باشد. پیاده سازی ایده یعنی سایت را چگونه طراحی کنیم ، چه محصولات یا خدماتی را ارائه دهیم و از همه مهم تر چگونه تبلیغات انجام دهیم و خدمات و محصولات را به مشتریان و مردم معرفی نماییم. از کجا هاست تهیه کنیم. خودمان طراحی سایت انجام دهیم یا به کسی بسپاریم و غیره .

پیدا کردن یک نیاز در جامعه :

بهترین حالت این است که شما برای اولین بار ایده ای را مطرح کنید. نیازی را در جامعه احساس کنید. بهتر از بقیه ایده را پیاده سازی کنید. وقتی ایده یا نیاز مرتفع شود دیگر کار بسیار سخت می شود مثلا اگر فردی یا گروهی بخواهند کسب و کاری مانند دیوار یا دیجی کالا راه اندازی کنند کار آسانی نخواهند داشت.

طراحی یک سایت حرفه ای :

برای اینکه بتوانید با سایت ها و کسب و کارهای اینترنتی موفق رقابت کنید یا شما نیز به انها بپیوندید می بایست یک سایت حرفه ای هم از لحاظ قالب و هم از لحاظ امنیت داشته باشید.

تبلیغات :

یکی از سریع ترین روش ها برای رسیدن به درآمد ، تبلیغات می باشد. تبلیغات روش های مختلف دارد. سعی کنید تبلیغات موثر انجام دهید. تبلیغات موثر ، یعنی تبلیغات در جایی که مشتریان بالقوه شما هستند. مثلا پرداخت در سایت های پربازدید با هزینه های بسیار بالا ، گاها برای همه کسب و کارها مناسب نیست.

هزینه کردن :

امروز فقط می گویند سایت دیجی کالا ، تخفیفان ، نت برگ و غیره درآمد چند صد میلیونی دارند ، اما خیلی از افراد نمی دانند که آنها چه مبالغی را هزینه کرده اند . متاسفانه افرادی را می بینیم که حتی حاضر نیستید یک میلیون هزینه کنند و به دنبال موفقیت و رقابت با این سایت ها هستند. برای رسیدن به درآمد ، هزینه کردن ضروری میباشد.

سخت کار کردن مخصوصا در 2 سال اول :

دو سال اول ، برای افراد مبتدی ، مهم ترین زمان است. چرا که باید طراحی سایت را بیاموزند ، تجربه کسب کنند ، اعتماد سازی کنند ، مطالب و محتوا در سایت قرار دهند ، سئو کنند و غیره . نکته ای که باید بدانید این است زمانی مردم از شما خرید می کنند که به شما اعتماد کنند. بخاطر همین ماه های اول درآمد خوبی نخواهید داشت. اما برای همه افراد این گونه نیست. بعضی از افراد حتی از ماه های اول درامد خوبی دارند.

سئو :

یکی از مهم ترین موارد در سئو این است که سایت بروز باشد ، عمر دامنه ( دامین ) بسیار در سئو تاثیرگذار است. سئو در کم شدن هزینه تبلیغات و سایت بسیار موثر است و همچنین تاثیر زیادی در درآمدزایی سایت دارد.

اشتیاق به یادگیری :

هر چه بیشتر بدانید درآمد بیشتری خواهید داشت. سعی کنید همه چیز را تجربه نکنید . گاه ضرر و زیان زیادی در تجربه کردن می باشد. تجربه هزینه بر است. با کسانی که در کسب و کار شما تجربه دارند مشورت کنید و از آنها بیاموزید .

نظم داشتن :

نظم داشتن یکی از دلایل موفقیت در هر کسب و کار است. وقتی نظم داشته باشید نزد مشتری اعتبار بیشتری خواهید داشت ، کارها بدرستی انجام می شود. کارها سریع تر پیش می رود. برای هر کار ، چه کوچک و چه بزرگ ، برنامه داشته باشید.

احترام به کاربران :

یکی از مواردی که می تواند باعث موفقیت در کسب و کار اینترنتی شود احترام به کاربران و پاسخگویی به آنهاست.

مرتبا به دنبال بالا بردن درآمد بودن :

همیشه به دنبال راه های جدید برای بدست آوردن درآمد باشید. همیشه درآمد شما ثابت نخواهد بود. گاه بعضی روش های درآمدزایی از بین خواهد رفت. خوشبختانه در سایت درآمدزایی غیرمستقیم وجود دارد. بیشتر درامد سایت ها پنهان است .

تاپ سایت 98
عضویت طلایی
محصولات آموزشی