چگونه آمار بازدید سایت را افزایش دهیم؟

چگونه آمار بازدید سایت را افزایش دهیم؟

در مقاله چگونه آمار بازدید سایت را افزایش دهیم؟ به روش های افزایش بازدید سایت می پردازیم.

مطمئنا هر چه بازدید سایت شما بالاتر رود فروش شما و درآمد شما بیشتر خواهد شد.

در این مقاله سعی می کنیم چند روش عملی برای افزایش بازدید سایت معرفی کنیم:

1- محتوای باکیفیت در سایت قرار دهید :

مطمئنا همه ما محتوای باکیفیت را دوست داریم. مردم هر روز بی حوصله تر می شوند. پس سعی کنید وقت آنها را هدر ندهید.

2- محتوا را بر اساس سئو در سایت قرار دهید :

محتوا را بر اساس سئو و اصول سئو در سایت قرار دهید. اگر صد مطلب در سایت قرار دهید ولی اصول سئو را رعایت نکنید تاثیر آنچنانی نخواهید دید.

3- در شبکه های اجتماعی حضور داشته باشید :

مطمئنا شبکه های اجتماعی نقش بسزایی در بالا بردن ترافیک سایت خواهند داشت. کافی است درست از انها استفاده شود. ابزاری رایگان و موثر که می تواند کسب و کار شما را متحول کند.

4- کاربران را به سایت خود علاقه مند کنید :

یکی از بهترین کارها این است که کاربران را به سایت خود علاقه مند کنید با گذاشتن محتوای مناسب با موضوع سایت مثلا اگر فروشگاه اینترنتی هستید قرار دادن محصولات جذاب و با قیمت رقابتی – توضیحات مناسب و غیره .

5- سایت را دائما بروز نگه دارید :

اگر کاربر چندین بار وارد سایت شما شود و مطالب تکراری ببیند سایت شما برایش جذاب نخواهد بود. سعی کنید محتوای جدید قرار دهید . محتوا فقط متن نیست. مثلا در یک فروشگاه اینترنتی قرار دادن یک محصول جدید و جذاب یک محتوای خوب است.

6- گوگل را گول نزنید :

گوگل یکی از مهم ترین موتورهای جستجو در ایران و جهان است. متاسفانه بعضی از افراد سعی می کنند برای سئو بهتر ، گوگل را گول بزنند که این کار غیرعقلانی است و در درازمدت به ضرر آنها تمام خواهد شد.

7- تبلیغات :

یکی دیگر از روش های افزایش بازدید سایت ، تبلیغات است. تبلیغات کلیکی ، بنری ، تبلیغ در شبکه های اجتماعی و غیره . تبلیغات می تواند رایگان یا پولی باشد. سعی کنید روش های مختلف تبلیغات را امتحان کنید تا ببینید موثرترین تبلیغ برای شما چیست .

8- موضوع سایت مشخص باشد :

سعی کنید موضوع سایت شما مشخص باشد. چون در این صورت تعدادی کاربر دائمی خواهید داشت. کاربر باید بعد از ورود به سایت موضوع سایت و کسب و کار شما را تشخیص دهد.

9- از محتوای مختلف استفاده کنید :

محتوا فقط متن نیست . می توانید از محتوای تصویری ، ویدئویی و غیره استفاده کنید. محتوای هر سایت باید با موضوع همخوانی داشته باشد.

منبع : شیرازلرن

تگ ها : seo سئو
تاپ سایت 98
عضویت طلایی
محصولات آموزشی

نظر شما:

مرسی از شما

پاسخ : خواهش می کنم