دانلود رایگان آموزش کامپیوتر و برنامه نویسی

چهار گام کارآفرینان برای ایجاد رهبری افکار

چهار گام کارآفرینان برای ایجاد رهبری افکار

در این بخش از مقالات رایگان سایت شیرازلرن به چهار گام کارآفرینان برای ایجاد رهبری افکار اشاره خواهیم کرد.

اعتمادی که از طریق استراتژی رهبری افکار به دست می آورید میتواند به شما کمک کند شرکت های ارزشمندی را ایجاد کنید، استعداد های شگفت انگیزی را جذب کنید، بودجه دهی را تضمین کنید، توجه مطبوعات را جلب کنید، فروش ها را افزایش دهید و چیز هایی از این قبیل.

اگر میخواهید فروش داشته باشید، استعداد های برتر را جذب کنید و شراکتی ارزشمند شکل دهید، باید برای استراتژی ثابت رهبری افکار برنامه ریزی کنید و آن را اجرا کنید.

کارآفرینان منظور این جمله را می دانند، "چیزی که میدانی مهم نیست، کسی که میشناسی اهمیت دارد". رابطه ی درست، تفاوت بین استارتاپ ناموفق و موفقیت در زمان بسیار کوتاه را رقم می زند.

اما افراد زیادی در دنیا وجود دارند و اکثر آنها نمی دانند شما کی هستید.

نمیتوانید بیکار بنشینید و منتظر بمانید تا مخاطبان شما، پیدایتان کنند.

برای موفقیت کمپانی، باید قدم اول را بر دارید.

بنیانگذاران زیرک و دانا میدانند که رهبری افکار، اولین مرحله ی به دست آوردن اعتماد میان مخاطبان ویژه است.

نکته ی دیگر اینکه، اعتمادی که از طریق استراتژی افکار به دست می آورید، به شما کمک می کند شراکتی ارزشمند ایجاد کنید، استعداد های شگفت انگیز جذب کنید، بودجه دهی را تضمین کنید، توجه مطبوعات را جلب کنید، فروش ها را افزایش دهید و چیزهایی از این قبیل.

از طریق محتوای رهبری افکار، تجارت خود را رشد دهید.

رهبری افکار یکی از متنوع ترین و موثر ترین استراتژی های برندسازی در عصر جدید است.

امروزه مصرف کنندگان تمایل دارند کمپانی های تولید کننده ی محصولاتی که خریداری می کنند و خدماتی که دریافت می کنند و رهبران آن کمپانی ها را بشناسند. محتوا یک مورد کلیدی برای بیان آن داستان هاست.

با این حال، مشتریان تنها یک دسته از مخاطبان به شمار می روند. استارت‌آپ ها درگیر جنگی برای به دست آوردن استعداد هستند و کمپانی هایی که بهترین محتوا را دارند، باهوش ترین و موفق ترین داوطلبان را جذب می کنند. چرا؟ چون محتوا، نوری را روی فرهنگ و رویکرد شما نسبت به صنعت خودتان می اندازد.

چیزهایی که شما را از دیگران متمایز می کند و افرادی که بینش و شور و اشتیاق شما را به اشتراک می گذارند، جذب می کند. این موضوع در مورد بودجه دهی و شراکت حرفه ای نیز صدق می کند.

هنگامی که مخاطبان بفهمند که شما محصول خود را میشناسید، احتمال بیشتری دارد که با شما کار کنند. در نتیجه کار شما به عنوان یک رهبر این است که نشان دهید یک متخصص هستید. رهبری افکار از طریق بازاریابی محتوا می تواند به شما کمک کند.

تفاوتی ندارد که اهداف ویژه ی رهبری افکار شما چه چیز هایی هستند، محتوای درست این قدرت را دارد تا آنها را به دست آورد.

هنگامی که آمادگی لازم برای پیاده سازی استراتژی رهبری افکار را داشتید، این چهار مرحله را طی کنید تا این اتفاق میسر شود:

  1. برنامه های خود را تهیه و تنظیم کنید و مشخص کنید که چطور هر تکه ای از آن برای رسیدن به اهداف، به شما کمک می کند.

یکی از اولین اشتباهاتی که افرادی که میخواهند رهبران افکار شوند انجام می دهند این است که محتوا را تکه به تکه ایجاد می کنند و به این فکر نمی کنند که اجزای مختلف به چه نحوی با یکدیگر کار می کنند.

چه نوع محتوایی نیاز دارید تا مخاطبان جدیدی را به سمت برند خود جذب کنید؟ پس از اولین تاثیر متقابل، چگونه میخواهید آن مخاطبان را مجذوب کنید؟ آیا برنامه ای دارید که در گذر زمان، در ذهن مخاطبان بمانید و هنگامی که به صنعت شما فکر می کنند، شما اولین نفری باشید که به ذهنشان خطور می کند؟

هنگامی که مشخص کردید که محتوای شما دقیقا به چه نحوی عمل خواهد کرد تا به مخاطبان شما دسترسی پیدا کند و آنها را جذب کند، آنگاه ایده های خود را تهیه و تنظیم کنید. در نهایت، یک استراتژی تا زمانی که آن را ننویسید، یک استراتژی به شمار نمی آید.

برنامه ریزی خود را به قسمت های کوچک تقسیم کنید که بتوان آن ها را انجام داد، از جمله ایده ی اینکه چه نوع محتوایی نیاز خواهید داشت، چه کسی به شما کمک خواهد کرد تا محتوا ایجاد کنید، چه موضوعاتی را پوشش خواهد داد و اینکه در چه جایی منتشر خواهد شد. این امر باعث می شود شما (و هرکسی که به شما در امر محتوا کمک می کند)  پاسخگوی اهدافتان باشید.

  1. با افزایش مستمر اطلاعات و آگاهی، انباری از ایده های مختلف ایجاد کنید.

کار های انجام نشده ی زیاد، باعث استرس می شوند. با این حال، انبار های رهبری افکار میتوانند با ارائه ی مجموعه‍ای از ایده ها که میتوانید برای ساده کردن روند ایجاد محتوا از آنها استفاده کنید، باعث کاهش استرس می شوند.

بانک اطلاعاتی، همانطور که از نامش پیداست، بانک اطلاعات شماست، میتواند به شما کمک کند تا برای تولید محتوا، اطلاعات مهمی را جمع آوری کنید. آن را با جزئیات مربوط به صنعت خود، تجربیات و بینش ها، تحقیقات صنعت مرتبط، سوالات رایج مخاطبان و نکات ساده و همچنین سایر اطلاعاتی که باعث شکل گیری ایده ها برای محتوا می شود، پرکنید.

با انباری از ایده های مانند این، میتوانید برای محتوای رهبری افکار الهام داشته باشید که از آن استفاده کنید تا به سرعت و به آسانی امتیاز های گوناگونی را ایجاد کنید که میدانید مخاطبان آن را می پذیرند و از آن پشتیبانی می کنند.

  1. ثبات داشته باشید

هنگامی که شروع به جذب کردن مخاطبان خود کردید، جریان مداومی از اطلاعات را حفظ کنید تا آن مخاطبان را مجذوب صحبت های خود نگهدارید. ممکن است علاقه نداشته باشید که هر هفته محتوای جدید بنویسید، اما این چیزی است که انبار شما برای آن شکل گرفته است: به منظور ایجاد مداوم محتوا.

من پیشنهاد میکنم که دو تکه محتوای جدید را در هر ماه بنویسید، در نتیجه می توانید ایده های خود را روی کاغذ بیاورید (یا به صورت دیجیتال در آورید).  هنگامی که صدای خود را ریشه دار کنید، مخاطبان شما تمایل خواهند داشت که صدای شما را بیشتر بشنوند. بیش از آنچه توان دارید را تعهد ندهید، اما ایجاد محتوا را اولویت قرار دهید تا علاقه و اعتماد مخاطبان خود را حفظ کنید.

آیا نگران این هستید که چطور سرعت خود را حفظ کنید؟ با کارشناسان درون سازمان خود ارتباط برقرار کنید تا به شما کمک کنند که بانک اطلاعاتی خود را پر کنید. لازم نیست بنیان گذار باشید تا بینش های عالی را منتشر کنید و اگر تیم خوبی در اطراف خود دارید، آنها میتوانند با تخصص خود در تولید محتوای شما کمک کنند.

4. برای توزیع برنامه ریزی کنید.

ممکن است محتوای شما عالی باشد اما اگر کسی آن را نبیند، تمام تلاش شما بر باد خواهد رفت. از یک استراتژی توزیع پیروی کنید تا محتوای خود را در معرض دید افراد مناسب قرار دهید و به اهدافی که در مرحله ی اول مشخص کردید، برسید.

به طور مثال، هنگام دسترسی به یک مخاطب جدید، ممکن است برای انتشارات، روی ایجاد "پست مهمان" که میدانید آن مخاطب مطالعه می کند تکیه کنید و همچنین ممکن است از تبلیغات گوگل یا پست های اجتماعی منتشر شده استفاده کنید تا به شما کمک کنند در معرض دید قرار بگیرید.

برای مجذوب نگه داشتن مخاطب، میتوانید از بازاریابی ایمیلی و شبکه اجتماعی به عنوان روش های توزیع محتوای خود استفاده کنید.

تفاوتی نمی کند که چه نوع محتوایی را ایجاد کرده اید یا در رابطه با مخاطبان خود، در چه نقطه ای قرار دارید، شما باید راهی برای انتقال پیام خود بیابید.

رهبری افکار باعث ایجاد علاقه ی مصرف کننده، جذب استعداد های برتر و شرکای تجاری شجاع می شود تا به کمپانی شما یک شانس بدهند.

با در نظر گرفتن دلایل کافی برای شروع و موانع کم جهت وارد شدن، اکنون بهترین زمان برای بنیان گذران است تا به منظور بنا کردن رهبری افکار خود، تخصص ها را با ایجاد محتوا، به اشتراک بگذارند.

منبع : startups.co

منبع : startups.co

تگ ها :
تاپ سایت 98
عضویت طلایی
محصولات آموزشی