دانلود رایگان آموزش کامپیوتر و برنامه نویسی

10 راهنمایی برای افرادی که تازه وارد اینستاگرام شده اند

10 راهنمایی برای افرادی که تازه وارد اینستاگرام شده اند

هنگامی که کار با اینستاگرام را شروع کردید، راهنمایی های ضروری زیر را دنبال کنید

اینستاگرام یکی از پر تب و تاب ترین شبکه های اجتماعی حال حاضر به شمار می رود. دیدنی است، سریع است، متحرک است و کار با آن بسیار ساده و راحت است.

الان بهترین زمان برای شروع به کار کردن با اینستاگرام است. در زیر 10 مورد راهنمایی را مشاهده می کنید که به شما کمک می‌کنند تا از اینستاگرام بیشترین استفاده را کنید و در نتیجه می توانید دنبال کنندگان خود (فالور هایتان) را افزایش دهید و لایک و کامنت های بیشتری را دریافت کنید (کاربر ها پست های شما را بپسندند و در مورد آنها اظهار نظر کنند).

تصاویر و ویدیو های رنگارنگ و جذاب را به اشتراک بگذارید

اینستاگرام

اگر میخواهید تعداد لایک ها و کامنت های پست هایتان افزایش یابد، باید بدانید که اینستاگرام یعنی ارزش قائل شدن برای فالور‌ها.

در این مورد، هدف شما باید به اشتراک گذاشتن تصاویر و ویدیو هایی باشد که احساسات را برانگیخته می کنند- شادی، خنده، انگیزه، نوستالژی، عشق و یا هر چیز دیگری. تصاویر با کیفیت به همراه رنگ های زیاد، احتمال دارد که بیشترین تاثیر را در اینستاگرام داشته باشند.

در استفاده از Filter Effects زیاده روی نکنید

اینستاگرام

 اینستاگرام فیلتر های زیادی را در اختیار شما قرار می دهد که میتوانید از آنها در عکس هایتان استفاده کنید تا به صورت خودکار به نما و سبک کمک کند اما به نظر میرسد در استفاده از آنها زیاده روی می شود.

مردم تصاویر و ویدیو هایی را میخواهند که رنگارنگ باشند اما در عین حال نسبتا طبیعی به نظر برسند. گرچه Filter Effects ممکن است وسوسه کننده باشند اما سعی کنید استفاده از آنها را محدود کنید تا در اکثر عکس هایتان رنگ و کنتراست را در حالت عادی نگه دارید.

از هشتگ ها به اندازه استفاده کنید

اینستاگرام

استفاده از هشتگ ها شیوه ی خیلی خوبی است که دستاورد خود از اینستاگرام را افزایش دهید، مردم را ترغیب کنید که پست های شما را بیشتر لایک کنند، کامنت های بیشتری بگذارند و حتی فالور های جدید جذب کنید.

متاسفانه برخی افراد زیاده روی می کنند. کپشن های (توضیحات زیر عکس ها) آنها اغلب پر از هشتگ است -که حتی بسیاری از آنها به عکس یا عنوان هم ربطی ندارند.

اگر تصمیم دارید از هشتگ استفاده کنید، مطمئن شوید که از حداقل تعداد هشتگ ها استفاده می کنید و تنها کلیدواژه‌هایی را استفاده کنید که مرتبط هستند.

از Explore Tab استفاده کنید تا محتوای جدید عالی به دست آورید

 Explore Tab دراینستاگرام جایی است که اکثر تصاویر و ویدیو های محبوب در آن قرار دارند. تصاویری که در اینجا نشان داده می شوند بر اساس تصاویر و ویدیو هایی که توسط افرادی که دنبال می کنید پسندیده شده اند (لایک شده اند) یا روی آنها نظر گذاشته شده اند، برای شما سفارشی شده اند.

میتوانید با چک کردن منظم این قسمت کاربران جدید بیابید تا آنها را دنبال کنید یا با آنها ارتباط برقرار کنید.  

زیاد پست بگذارید تا فالور ها به صفحه ی شما علاقه مند بمانند

اگر میخواهید کاری کنید که فالور های شما جذب صفحه ی شما شوند، باید به صورت منظم محتوای جدید به اشتراک بگذارید.

منظور این نیست که باید روزانه 10 تصویر را به اشتراک بگذارید. در حقیقت روزی یک بار پست گذاشتن -یا هر دو روز یک بار پست گذاشتن- اغلب برای اینکه فالور های فعلی خود را علاقه مند نگه دارید، کافی است.

اگر مدت زمان زیاد پست نگذارید، از دست دادن تعدادی فالور غیرمنتظره نیست.

از دایرکت اینستاگرام استفاده کنید تا با کاربران خاصی ارتباط برقرار کنید

گرچه این ایده ی خوبی است که به صورت منظم پست بگذارید تا فالور های خود را علاقه مند نگه دارید، اما گاهی لازم نیست چیزی را به صورت عمومی برای همه ی فالور هایتان به اشتراک بگذارید. در عوض، میتوانید یک نفر را یا تعداد خاصی از کاربران را هدف بگیرید و به صورت خصوصی از طریق دایرکت برای آنها تصویر و ویدیو بفرستید.

دایرکت اینستاگرام راه خیلی خوبی است تا بدون اینکه نیاز باشد محتوای خود را یک دفعه برای همه ی افراد منتشر کنید، با گروه های خاصی از کاربران ارتباط برقرار کنید.

با فالور های خود تعامل داشته باشید

هیچگاه وفادارترین فالور های خود که به صورت مرتب تصاویر شما را لایک می کنند یا روی آنها کامنت می گذارند را نادیده نگیرید! این راه مطمئنی است تا که در نهایت مردم را از خود برانید.

در عوض، باید کاری کنید که فالور های شما احساس کنند برایشان ارزش قائل هستید.

به کامنت های آنها پاسخ دهید یا حتی حساب های کاربری آنها را چک کنید و تعدادی از عکس های آنها را لایک کنید.

اگر بخواهید میتوانید از یک ابزار شخص ثالث مثل Iconosquare (قبلا Statigram نامیده می شد) استفاده کنید  تا کامنت ها را ردیابی کنید و ببینید که کدام کاربر ها بیشترین تعامل را با شما دارند.

وسوسه نشوید که فالور بخرید

اینستاگرام

تبلیغات خیلی زیادی در مورد خرید فالور اینستاگرام وجود دارد. و این واقعیت دارد که میتوانید با قیمت کم، تعداد زیادی از فالور ها را خریداری کنید.

اما مشکلی که وجود دارد این است که آنها اغلب تقلبی و غیرفعال هستند.  وقتی دیگران ببینند 15 هزار فالور دارید اما تقریبا هیچ یک از تصاویر و ویدیو های شما لایک نشده اند، حساب کاربری شما از نظر آنها عجیب به نظر می رسد. به ارتباط واقعی بچسبید. همه چیز در مورد تعداد نیست.

از شات کردن استفاده کنید

همیشه توصیه می شود که با فالور های فعلی خود تعامل برقرار کنید اما هرچه افراد بیشتری را به دست آورید بهتر است.

شات کردن یا S4S (شات کردن در قبال شات کردن) با یک حساب کاربری دیگر که تعداد فالور مشابهی دارد، یک راه بسیار سریع و موثر برای دسترسی به افراد بیشتر محسوب می شود.

معمولا هر دو کاربر موافقت می کنند که پست اسکرین شات فرد دیگر را در حساب کاربری خود قرار دهند.

در حقیقت این روش اصلی است که بسیاری از کاربران به وسیله ی آن حساب کاربری خود را تا هزاران نفر فالور بالا برده اند.

با تازه ترین رویکرد ها و گرایش های اینستاگرام پیش بروید

هشتگ ها و شات ها عالی هستند اما حتی گرایش هایی مثل اینها هم تاریخ انقضا دارند.

اگر اینستاگرام  برای شما یک پلتفرم شبکه سازی اجتماعی است، مهم است که با تازه ترین رویکرد ها و گرایش ها همراه باشید تا از دیگران عقب نمانید و خود را در معرض خطر از دست دادن فالور های ارزشمند خود قرار ندهید.

منبع : lifewire.com

تاپ سایت 98
عضویت طلایی
محصولات آموزشی