دانلود رایگان آموزش کامپیوتر و برنامه نویسی

شرکت msi

شرکت msi

در این مقاله از سایت شیرازلرن قصد داریم اطلاعات ارزشمندی در مورد شرکت msi در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

انقلاب صنعتی اروپا ؛ نقطه آغاز پیشرفت های بشر در عرصه ی تکنولوژی دنیا بود. این پیشرفت ها همینطور ادامه پیدا کرد تا به عصر حاضر که عصر فناوری اطلاعات و اوج تکنولوژی بشر است رسید. این دنیای بزرگ فناوری ؛ بزرگانی دارد که از ابتدای شکل گیری حکومتشان ؛ خدمات ارزنده ای برای پیشرفت بیشتردراین عرصه ارایه داده اند. یکی از این بزرگان شرکت تایوانی msi (ام اس ای) است.

تاریخچه  msi

تاسیس شرکت ستاره کوچک بین المللی msi به سال 1986 میلادی برمیگردد که توسط 5 شریک بنامهای هسو؛ جنیزهوانک؛ فرانک لین؛ کنی یو و هندی لو راه اندازی شد. این افراد پس از تحقیقات فراوان درشرکت تازه تاسیس شروع به کار کردند.

ابتدا قصد انها از تاسیس شرکت تولید قطعات و فعالیت درزمینه ی آی تی بودکه این امردرسالهای نخست به خوبی به بهره برداری رسید.

اولین قطعه ی تولید شده دراین شرکت یک مادربورد دارای فرکانس عملیاتی مافوق ساعت بودکه درسال 1987 تولید شد.

شرکت msi

موفقیت msi

درسال 1997 اولین کارت گرافیکی دراین شرکت ساخته شد. تولیدات این شرکت تایوانی یکی پس از دیگری به نیازهای دنیا ی تکنولوژی پاسخ میداد واین امر رفته رفته باعث شناخته شدن برند msi (ام اس ای) شد.

درسال 2000 یکی دیگر از خدمات این شرکت که وارد مسیر تولید ان شد سرور و ستاپ باکس بود.

این پشرفتها سبب شد مدیران شرکت درصدد تاسیس شرکت کامپیوتری و شرکت الکترونیکی ام اس ای برایند.درسالهای 2000 و 2001 این شرکت توسط ام اس ای تاسیس شد.

از دیگر نواوری های چشمگیر این شرکت تولید اولین تبلت نوری بود. با مسیر رو به پیشرفت شرکت ؛ انها توانستند بعد از کار و تلاش بسیار؛ سرانجام درسال 2006 میلادی نوت بوک ها و دستگاه های پخش خورشیدی را تولید کنند.

درهمین سال که شرکت msi )ام اس ای( تصمیم به تولید لپ تاپ هایش گرفت پیشرفتهای بسیاری از جهت تولید لوازم جانبی و مادر بوردهای پیشرفته حاصل شد و این شرکت توانست برای تولید نوت بوک جدیدی که مادر بورد استفاده شده در ان از تولیدات جدید شرکت بود برنده جایزه شود.

درسال 2009 نیز خوش اقبالی های بسیاری متوجه این شرکت تایوانی بود بطوریکه انها توانستند با تولیدات شگفت انگیز خود که کامپیوترهای آل این وان یکی  از انها بود جایگاه خود را درجهان تکنولوژی به اثبات برساند. این شرکت توانست جز یکی از 50 شرکت نخست که  در زمینه ی فناوری فعالیت میکردند خود را به همه ی رقیبان بشناساند.

شرکت msi

یک سال بعد یعنی درسال 2010 میلادی ابداعات بسیار دیگری از این شرکت وارد بازار شد که هرکدام از نظر کیفیت و کارایی دررتبه های برتر قرار گرفتند. هرساله محصولات تولید شده هرچه بیشتر نام و اوازه ی ام اس ای را درجهان تکنولوژی برسر زبانها می انداخت. بطوریکه 23 محصول ازاین شرکت درسال 2011 جایزه دریافت کرد.

درمیان این 23 محصول محصولی که درخشش بی نظیری داشت و چشم بسیاری از مهندسین و متخصصین را به خود جلب کرد؛ یک کامپیوتر یکپارچه سه بعدی بود که افتخار کسب جایزه ی طلا را از آن خود کرد.

نکته ی قابل تامل دیگری درباره ی شرکت msi (ام اس ای) این است که این شرکت تایوانی درطول 30سال  تلاش بی وقفه در راه تولید قطعات پیشرفته فناوری اطلاعات ؛ نواوری های بی نظیری داشته است. بطور یکه بساری از محصولاتش امروزه به عنوان بهترین محصولات شناخته میشود.

شرکت msi

محصولات msi

اعم محصولات msi عبارتند از : مادربورد ، کارتهای گرافیک، نوت بوک، دستگاه های ارتباطی و محصولات سرگرمی داخل ماشین.

محصولات msi ، از پرفروش ترین محصولات کامپیوتری در ایران است.

منبع : شیرازلرن

تگ ها :
تاپ سایت 98
عضویت طلایی
محصولات آموزشی