آموزش اتصال به درگاه بانک ملت با PHP

آموزش اتصال به درگاه بانک ملت با PHP

هشدار : آموزش هایی که در شبکه های اجتماعی می باشد قدیمی بوده و بروزرسانی نشده است و مورد تایید شیرازلرن نمی باشد.

نحوه خرید :

در حساب کاربری ثبت نام کنید . ورود به حساب کاربری و سپس دکمه خرید را بزنید.

نحوه استفاده از آموزش :

پس از خرید لینک دانلود به حساب کاربری شما اضافه می شود.

آیا آموزش بروزرسانی دارد؟

بله ، تمامی آموزش های شیرزالرن دارای بروزرسانی می باشد.

با هزینه ای اندک آموزش ببینید:

در عضویت طلایی بیش از 100 ساعت آموزش در زمینه طراحی سایت - کامپیوتر - کسب درآمد و غیره وجود دارد.

دانلود عضویت طلایی

چرا شیرازلرن ؟

شیرازلرن بهترین سایت در زمینه آموزش طراحی سایت می باشد و تنها مرجعی در ایران است که بتوانید طراحی سایت را در کوتاهترین زمان بیاموزید.

توضیحات :

اگر برای اتصال به ، درگاه به پرداخت بانک ملت مشکل دارید می توانید از این آموزش استفاده نمایید.

اتصال به درگاه بانک ملت کار سختی می باشد. این آموزش بصورت تصویری (ویدئویی) تهیه شده است تا شما براحتی بتوانید به درگاه بانک ملت متصل شوید و پرداخت آنلاین خود را انجام دهید. این آموزش بسیار روان میباشد.

در ضمن سورس کد اتصال به درگاه بانک ملت نیز در اختیار شما قرار می گیرد و کافی است شماره ترمینال ، نام کاربری و رمز عبور را وارد نمایید و براحتی به درگاه به پرداخت ملت متصل شوید.

آموزش های ویدئویی شیرازلرن ، بسیار باکیفیت و روان می باشد. تمامی متدهایی که برای اتصال به درگاه بانک ملت نیاز می باشد توضیح داده شده است. در نظر داشته باشید اگر از متدها بدرستی استفاده نکنید احتمال اشتباه وجود دارد و یا تراکنش ها درست انجام نمی شود. اگر این آموزش را ببینید حتی برای اتصاله درگاه ملت با زبان های دیگر نیز مشکل نخواهید داشت. زبان برنامه نویسی php می باشد.

متدهای اتصال به درگاه بانک ملت :

1- متد درخواست تراكنش پرداخت bpPayRequest : با استفاده از این متد پذیرنده درخواست انجام تراکنش را از بانک می نماید. در صورتی که پذیرنده توسط بانک تایید شود کد یکتایی برای او صادر می شود. کد بازگشتی یک رشته و عدد صفر می باشد

2- متد تاييد تراكنش خريد bpVerifyRequest : با استفاده از اين متد، پذيرنده وضعيت انجام موفقيت آميز خريد را پيگيري مي نمايد

3- متد درخواست واريز وجه bpSettleRequest : با استفاده از اين متد، عمليات واريز انجام خواهد شد، در حقيقت اين متد جهت نهايي نمودن عمليات واريزاستفاده مي شود. بانك تراكنشهاي تاييد شده توسط اين متد را، طبق قرارداد به حساب پذيرنده واريز مي كند

4- متد درخواست استعلام وجه bpInquiryRequest : اين متد زماني كاربرد دارد كه پذيرنده به هر دليلي از نتيجه مقدار بازگشتي bpVerifyRequest در زمان انجام تراكنش مطلع نگردد. در واقع وضعيت نامعلوم تاييد خريد، از طريق اين متد استعلام مي شود.

5- متد درخواست برگشت وجه bpReversalRequest : اين متد زماني كاربرد مي يابد كه پذيرنده به هر دليلي از نتيجه متد تاييد تراكنش ها مطلع نگردد و مبلغ به حساب کاربر بازگشت داده می شود.

روش های اتصال به درگاه بانک ملت :

در این آموزش به دو روش اتصال به درگاه بانک ملت صورت گرفته است

1- بدون ذخیره در بانک اطلاعات

2- ذخیره در بانک اطلاعات پس از پرداخت آنلاین موفق

پس از دیدن این آموزش براحتی به درگاه بانک ملت متصل خواهید شد. سورس هر دو روش اتصال ، در پکیج موجود می اشد. فقط کافی است شماره ترمینال ، یوزرنیم و پسورد را وارد نمایید.

مژده :

خوشبختانه تمامی دوستانی که این آموزش را دیده اند براحتی به درگاه بانک ملت متصل شده اند. چون کد اتصال به درگاه در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد. نحوه ذخیره سازی در بانک نیز در این آموزش موجود می باشد.

قیمت محصول تخفیف قیمت نهایی
23000 تومان 8000 تومان 15000 تومان
خرید محصول