دانلود رایگان آموزش کامپیوتر و برنامه نویسی

بروز رسانی ویندوز 10

در این بخش از اموزش ویندوز 10 به سراغ بروزرسانی یا update ویندوز 10 می رویم.

به روز رسانی عموما عملیاتی هراس آور است و ترجیح داده میشود که کمتر توسط کاربرین معمولی انجام شود. تجارب ناموفق گذشته که موجب از کار افتادن ویندوز و یا بعضا ایجاد اختلال در فرایند فعالیت های ویندوز میشده است، به این هراس شدت بیشتری بخشیده است. اما به هر حال به دلایل محکمی همچون نیازهای امنیتی باید ویندوزبه روزرسانی شود.

نکته: در صورتی که از نسخه های اورجینال ویندوز استفاده نمی کنید از این بخش گذر کنید.

آموزش بروزرسانی یا update ویندوز 10

مراحل بروزرسانی ویندوز ۱۰

    از منوی استارت عبارت windows update  تایپ و سپس جستجو کنید. در ادامه گزینه windows update Setting را انتخاب کنید. بر روی دکمه Check For Update کلیک کنید و صبر کنید فایل بروزرسانی دانلود و سپس آماده شود.

پس از بروز رسانی و تمیل فرآیندها سیستم به شما درخواست ری استارتی مجدد میدهد لطفا ری استارت را انجام دهید تا فرآیند به اتمام برسد.

آموزش بروزرسانی یا update ویندوز 10

نصب آخرین درایورها

آموزش بروزرسانی یا update ویندوز 10

مساله به روز رسانی درایور ها عموما نادیده گرفته میشوند با اینکه این به روز رسانی ها بسیار مهم هستند و بی توجهی به ان میتواند منجر به ایجاد اختلال در فرایند فعالیت درایور و نهایتا سیستم شما شود. در واقع درایورها یک برنامه برای ارتباط قطعه با سیستم عامل جهت صحیح کار کردن قطعه هستند. درایورها برنامه هایی هستند که توسط سازنده سخت افزار ارائه می شوند و همانند ویندوز برای آن ها نیز بروزرسانی می آید و ممکن است در صورتی که از آخرین نسخه آن استفاده نکنید اختلال در کارکرد سخت افزار تان بی افتد.

البته باید بگوییم به روز رسانی درایور ها در ویندوز 10 به صورت خودکار و کامل انجام میپذیرد و جای نگرانی بابت این قضیه وجود ندارد. با این حال اگر تصور میکنید که کار از محکم کاری عیب نمیکند و بهتر است خودتان هم این موضوع را بررسی کنید میتوانید به وب سایت سازنده سخت افزارتان مراجعه کنید. در وب سایت جدیدترین درایورها موجود هستند و میتوانید به راحتی دانلود و استفاده نمائید.


نویسنده : --

تاپ سایت 98
عضویت طلایی
محصولات آموزشی
ثبت نظر

سرفصل آموزش ویندوز